Náhradníci ke zkoušce

Ondřej Šplíchal, 18.10.2018

Termíny ke zkouškám z místopisu jsou často naplněny měsíce dopředu. Je tu ovšem možnost přijít jako náhradník na dřívější termín, než na který jste se přihlásili, a zvládnost tak zkoušky dříve.

Na stránkách magistrátu je napsáno, jak na to:

Vzhledem k přetrvávající velmi nízké docházce, která se pohybuje kolem necelých 60 % na zkoušku přihlášených osob, je umožněno osobám, které jsou přihlášeny na pro ně příliš pozdní termín a jsou na zkoušku připraveni, umožněno přihlásit se na dřívější termín jako náhradník.

Přihlášku je možno zaslat nejpozději jeden den před konáním zkoušky pouze elektronicky na adresu hana.kucerova@praha.eu a v případě, že přihlašovaný obdrží potvrzení o zařazení mezi náhradníky, může se ke zkoušce dostavit. Pokud nebude kapacita zkušební místnosti naplněna řádně přihlášenými uchazeči a náhradníky dříve přihlášenými, bude uchazeč ke zkoušce připuštěn.

Komentáře


Testy online. Dostupné odkudkoliv.

Testy si můžete prohlížet přímo v prohlížeči na počítači, tabletu i mobilu.

Otázky a odpovědi » Simulace taxametru »

Místopis v prohlížeči

Testy do mobilu. Učte se na cestách.

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete si stáhnout aplikaci do mobilu. Testy tak budete mít kdykoli u sebe i bez připojení k internetu. Aplikace je k dostání na Google Play za 499 Kč.

Přejít na Google Play »

Místopis v mobilu